Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Yiyecek & İçecek » China Stix & Sushi’den yılbaşına özel “All Year & All Sushi Menü”
  • Bizi takip edin !

China Stix & Sushi’den yılbaşına özel “All Year & All Sushi Menü” 

China Stix & Sushi Yılbaşı Menü 1

“Sağlıklı Yemek, Sağlıklı Yaşam” felsefesinden yola çıkarak, ilk şubesini 2010 yılında Etiler’de, ikinci şubesini ise bu yıl Cihangir’de açan China Stix & Sushi, Uzakdoğu mutfağından hoşlananlara “All Year & All Sushi Menü” adıyla hoş bir yılbaşı süprizi sunuyor.

Her biri farklı bir ayı simgeleyen 12 parçadan oluşan  ”All Year & All Sushi ” menüde, sushi müdavimlerine, tüm deniz ürünlerinden oluşan (somon,levrek, yılan balığı, uskumru, ton balığı, yengeç, karides) ”All Sushi” lezzeti sunuyor.

2012 senesine teşekkür etmek, 2013 senesine ise merhaba demek için oluşturulan “All Year All Sushi Menu” kişi başı 45 TL yerine sadece 30 TL.

DİLERSENİZ SUSHİ, DİLERSENİZ ÇİN MUTFAĞI LEZZETLERİ…

China Stix & Sushi’de yılbaşını dilerseniz Sushi, dilerseniz Çin ve Uzakdoğu mutfağının lezzetleri ile kutlayabilirsiniz.

China Stix & Sushi, Uzakdoğu mutfağının ana unsurları olan az pişmiş sebzeler ile acılı, ekşili ve tatlı sosların eşlik ettiği deniz, tavuk ve kırmızı et ürünlerinin yanı sıra, Uzakdoğu mutfağının özgün tatlarından oluşan çorba, pilav, noodle, salata ve tatlıların yanında, sadece sebzeden veya pişmiş balıktan yapılan Sushi seçenekleri de sunuyor.

Öğle ve akşam yemekleri için damak tadınıza uygun sağlıklı yemekler sunan, paket servisi de bulunan China Stix & Sushi’nin Etiler şubesinde vale hizmeti de veriliyor.

Adres: Soğancı Sok. N :10 /C Cihangir 0212 244 25 25

Nispetiye Cd. N: 61, Etiler 0 212 263 47 48

İlgili Kişi: Yasemin Emci

www.chinastix.com.tr 

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display