Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Ocak 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Yiyecek & İçecek » Go Mongo’dan Karidesli Japon Mantısı
  • Bizi takip edin !

Go Mongo’dan Karidesli Japon Mantısı 

1344325658_Karidesli_Japon_Mant__s___01

Go Mongo’nun orijinal başlangıçlarından Karidesli Japon Mantısı, Japon mutfağının en çok bilinen lezzetleri arasında yer alıyor. Güzel bir Go Mongo ziyafetine başlamak için ya da hafif bir şeyler yemek istediğiniz zamanlarda tercihinizi Karidesli Japon Mantısından yana kullanabilirsiniz.

Mongolian Barbeque – Moğol Barbeküsü” konseptinin Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi Go Mongo, Karidesli Japon Mantısı ile gurmeleri keyifli bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Japon mutfağının bilinen mantı türlerinden biri olan Karidesli Japon Mantısı hazırlanırken su kestanesi, karides, kişniş, zencefil ile hazırlanan mantı içi, pirinçten yapılmış olan çok ince Japon gyoza yufkasına sarıldıktan sonra kızgın yağda kızartılıyor. Zencefilli soya sos ile birlikte servis edilen Karidesli Japon Mantısı, ana yemek öncesi lezzetli, hafif ve farklı bir başlangıç olarak beğeni topluyor.

Go Mongo’lar Suadiye, İstinye Park ve Meydan AVM’de

Yemeklerinin lezzeti ve konseptiyle misafirlerine Moğolistan’daki geleneksel ziyafetlerin doyumsuz tadını yaşatan Go Mongo restoranları şu adreslerde yer alıyor:

Go Mongo Suadiye

Suadiye Plaj Yolu Sok. Suadiye Park, Suadiye

Tel: (216) 410 32 23

Go Mongo İstinye Park

İstinye Park Alışveriş Merkezi, İstinye

Tel: (212) 345 58 88

Go Mongo Meydan

Meydan Alışveriş Merkezi, Ümraniye

Tel: (216) 499 25 25

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display