Tüketici Dostu Dergisi|Perşembe, Ekim 18, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Yiyecek & İçecek » Her damak zevkine uygun köfteler, Lezita Pratik Şef Köfte Grubu’nda
  • Bizi takip edin !

Her damak zevkine uygun köfteler, Lezita Pratik Şef Köfte Grubu’nda 

1339429311_Lezita_Pratik___ef_K__fte_5_

Lezita’nın Türk mutfağına yenilikçi, lezzetli, sağlıklı ve yaşamı kolaylaştıran ürünler sunma hedefinin en yenilikçi örneklerinden olan Pratik Şef Ürün Grubu’nda yer alan köfte serisi, köftesiz yapamayanlar için çok ideal. Pilicin fileto ve but etleri, ekmek içi, soğan, maydanoz ve kendine özgü baharatlar ile el değmeden harmanlanıyor ve pişiriliyor. Sofralara sadece dört dakika gibi kısa bir sürede servis edilebilen  Lezita Pratik Şef Köfte Grubu, Lezita Adana, Parmak, Kasap, Misket ve Kadınbudu olmak üzere beş çeşit farklı lezzet sunuyor.

Lezzetli olduğu kadar doğal, taze ve sağlıklı

Lezita Pratik Şef Köfte Grubu’nda, köfteyi  oluşturan tüm malzemeler en taze halleri ile kullanılıyor. Köfteler kısa bir ön kızartma işleminden geçirilerek lezzetlendiriliyor ve buharlı fırınlarda tam pişirme işlemi uygulanıyor. Kızartma işlemi doymamış yağ oranı yüksek olan sıvı bitkisel kızartma yağı ile yapılıyor. Tam pişmiş olarak sunulan bu ürünlerin kızartılmasında kesinlikle katı yağ kullanılmıyor. Lezita köfteleri, bu sayede, hayatın lezzetini sofralara, doğallık, tazelik ve sağlıkla birlikte getiriyor.

Lezita Pratik Şef Ailesi’nde başka neler var?

Pratik Şef Ailesi’nde köftelerin yanı sıra Lezita’nın modern ve son teknolojilerle, yüksek hijyen standartlarında üretilen çıtır kaplamalı pratik ürünleri ve geleneksel döner ürünleri yer alıyor. Pratik Şef Kaplamalı ürün grubu Lezita Schnitzel, Nugget, Cordon Bleu ürünlerinden oluşuyor. Pratik Şef Döner Grubu’nda ise Döner Pişmiş ve Piliç Döner yer alıyor. Ayrıca, Piliç Burger de Pratik Şef ürün grubunda hayata kolaylık ve lezzet katmaya devam ediyor. Hijyenik ve sağlıklı malzemelerden el değmeden üretilen Lezita Pratik Şef Ailesi ürünleri, üretimin her aşamasında uzman gıda mühendisleri tarafından kontrolden geçiriliyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display