Tüketici Dostu Dergisi|Pazar, Ekim 21, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Yiyecek & İçecek » İglo’dan yüzde 100 piliç etinden üretilmiş ev yapımı tadında Piliç Köfte!
  • Bizi takip edin !

İglo’dan yüzde 100 piliç etinden üretilmiş ev yapımı tadında Piliç Köfte! 

İglo piliç köfte

Dondurulmuş gıda uzmanı İglo, parça piliç etinden üretilmiş katkısız ve güvenli Piliç Köfte’yi sofralara getiriyor. Birinci kalite yüzde 100 kalça parça piliç eti kullanılarak üretilen İglo Piliç Köfte’nin içersinde kemik, kıkırdak, yağ ve deri gibi kısımlar bulunmamaktadır. Tamamen doğal ve katkısız 100 parça piliç etinden üretilmiş ev yapımı tadındaki İglo Piliç Köfte’yi güvenle tüketebilir ve sevdiklerinize yedirebilirsiniz.

İglo’nun dondurulmuş gıda konusundaki tecrübesi ve kalitesi bu defa piliç ürünleriyle tüketiciyle buluşuyor. Ev yapımı lezzetinde ve doğallığındaki İglo Piliç Köfte, birinci kalite yüzde 100 kalça parça piliç eti kullanılarak içersine kemik, kıkırdak, yağ ve deri gibi kısımlar katılmadan üretilmiştir. Tamamen doğal ve katkısız İglo Piliç Köfte, 2- 3 dakika ön kızartma yapılmış ve 180 °C fırında pişirilmiş ve gril izi verilmiştir.

Hiçbir katkı ve koruyucu madde kullanılmadan üretilen pratik ve lezzetli ev yapımı tadındaki İglo Piliç Köfte’yi, mikrodalgada 2 dakikada, ızgarada 7 dakikada, fırında 10 dakikada, tavada ise 8 dakikada kolayca hazırlayabilirsiniz.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display