Tüketici Dostu Dergisi|Pazar, Nisan 21, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Yiyecek & İçecek » illy issimo artık Türkiye’de
  • Bizi takip edin !

illy issimo artık Türkiye’de 

gorsel2

Dünyanın en kaliteli espresso markalarından illy’nin soğuk kahve içeceği illy issimo, kahve severleri yeni lezzetler ile tanıştırıyor. illy issimo, yaz aylarının yaklaşması ile birlikte sıcak günlerin soğuk kahvesi olarak adından söz ettirecek. Bu otantik İtalyan lezzeti, % 100 Arabica kahve harmanından oluşuyor ve içeriğinde hiçbir katkı maddesi bulunmuyor.

illy issimo, üç ayrı çeşidiyle yaz aylarının soğuk kahve keyfi olarak öne çıkıyor. Gerçek espresso lezzetini her yudumda hissettiren Caffe,  doğal süt ve hafif kakao dokunuşları ile harmanlanmış Cappuccino,  yoğun kakao içeriğiyle çikolatadan vazgeçmem diyenlere hitap eden Mochaccino çeşitleri ile kahve tutkunlarının her anına eşlik ediyor. Üstelik düşük kalori oranlarıyla!

illy issimo’nun Caffe, Cappuccino ve en son çıkan Mochaccino seçenekleri ile evde, işte, okulda, yolda, daha doğrusu günün her anında ferah ve lezzetli bir kahve molası vermek isteyenlerin tercihi oluyor. Aynı zamanda zihni tazeleme, gün içerisinde canlandırıcı bir dokunuş ve keyifli bir geleneksel İtalyan kahve deneyimini size yaşatıyor.

Serinlemek için lezzetli bir alternatif olan ve Avrupa’nın en çok tercih edilen soğuk kahvesi illy issimo, bu yaz Türkiye’nin de tercihi olacak.

Illy Issimo Hakkında

Coca Cola ve Illy ortaklığıyla kurulan Ilko Coffee International’ın soğuk kahve markasıdır. (Ilko Coffee International; The Coca-Cola Company ve illycaffè SpA’nın ready-to-drink içecek (kahve bazlı) pazarında Premium alana sahip olmayı hedefleyerek başlatmış oldukları ortaklıktır.) Illy Issimo, Türkiye’de dahil olmak üzere 2011 yılında 6 yeni ülkeyle beraber globalde toplam 25 ülkede soğuk kahve pazarında yer almaktadır. Illy Issimo, Avrupa ve diğer bulunduğu ülkelerde soğuk kahve pazarında lider veya 2. olarak konumlanmış bulunmaktadır.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display