Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Ocak 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Yiyecek & İçecek » Meşe talaşıyla fümelenen Pınar Füme Alabalık
  • Bizi takip edin !

Meşe talaşıyla fümelenen Pınar Füme Alabalık 

Screen shot 2012-01-19 at 10.30.29 AM

Gıda sektörünün öncü ve yenilikçi markası Pınar, besleyiciliği ve lezzeti tartışılmaz deniz ürünlerini Türk halkının beğenisine sunmaya devam ediyor. Pınar Balık kategorisine yeni eklenen Pınar Füme Alabalık, alabalığı benzersiz füme lezzetiyle bir araya getiriyor. Hiçbir koruyucu katkı maddesi içermeyen Pınar Füme Alabalık, %100 doğal alabalıktan üretiliyor.

Pınar Füme Alabalık, kışın yaprağını döken meşe ağacı talaşından elde edilen dumanın içerisinde, alabalığın özel tekniklerle tuzlanarak bekletilmesi ile hazırlanıyor. Fümeleme işlemi, dumanın verdiği aromayla alabalığa muhteşem bir lezzet kazandırıyor.

Pınar Füme Alabalık, fümeleme işleminin ardından IQF (Hızlı Dondurma Teknolojisi) ile donduruluyor. Benzersiz lezzet, servis öncesinde tekrar pişirmeye gerek kalmadan sadece buzunun çözdürülmesiyle servise hazır oluyor. Arzu edilirse limon suyu, zeytinyağı ve sarımsak sosu ile tüketilebiliyor.

Sağlık açısından çok önemli etkisi olan Omega 3 yağ asidi içeren Pınar Füme Alabalık, düşük kalorisiyle de formuna dikkat edenler için ideal bir ürün oluyor.

Pınar Füme Alabalık’ın 125 gramlık paketinin tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 9,5 TL.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display