Tüketici Dostu Dergisi|Pazar, Ekim 21, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Yiyecek & İçecek » Muratbey’den Sürülebilir Beyaz Peynir: Sürmeli
  • Bizi takip edin !

Muratbey’den Sürülebilir Beyaz Peynir: Sürmeli 

1333695329_S__RMEL__...__1_

Muratbey’den Sürülebilir Beyaz Peynir: Sürmeli

İster Ekmeğine Sür, İster Küp Küp Doğra

Peynirde fark arayanların vazgeçilmez markası Muratbey, yeni ürünü, “Sürmeli” beyaz peynir ile farklı bir beyaz peynir seçeneği sunuyor. Sürmeli beyaz peynir, sağladığı farklı sunum alternatifleriyle peynirde 3’ü bir arada konseptini oluşturuyor ve sofralarımızı lezzetiyle şenlendiriyor. Muratbey’in yeni ürünü “Sürmeli” beyaz peynir ile peynir severler, isterlerse peynirlerini ekmeklerine sürecek, isterlerse dilimleyecek ya da küp küp doğrayıp farklı sunumlar gerçekleştirebilecekler.

500 ve 800 gramlık iki farklı sunum alternatifiyle marketlerde yerini alacak Sürmeli beyaz peynir, kahvaltı sofralarını renklendirmekte zorlanan annelere de  çeşitli sunumlar yapabilme imkanı verecek ve çocuklarına peyniri sevdirmelerinde yardımcı olacak.

7 bini aşkın noktada var

Yarım yüzyılı aşkın geçmişe sahip Muratbey, tecrübesiyle sütün Türkiye’deki gelişimine yön veren sayılı firmalar arasında yer alıyor. İnovasyona verdiği önemle de Türkiye’nin yenilikçi ve öncü peynir markası olan Muratbey’in, 12 bin metrekare kapalı alanı bulunan 300 kişilik istihdam sağlayan ve günde 700 ton civarında süt işleme kapasitesindeki fabrikasında üretilen ürünler, İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa bölge müdürlükleri aracılığıyla Türkiye çapında 7 bini aşkın noktaya ulaştırılıyor.

12 ülkeye inovatif peynir satıyor

Ar-Ge’ye büyük önem veren ve inovatif ürünleri ve sistemleri ile Türk sanayisinde katma değeri yüksek ürünler geliştirilmesi yoluyla ticari getiri avantajı sağlayan Muratbey, dünya pazarlarına sunduğu inovatif ürünleri ile ülkemiz adına da başarılar elde ediyor. ABD, S. Arabistan,  Irak, Bahreyn, Kuveyt, Katar, K.K.T.C, Mısır, Türkmenistan, Azerbeycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün gibi bir çok ülkeye ihracat da yapan Muratbey, pek çok ürün çeşidiyle dünya sofralarında kendi markasıyla yer alıyor.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display