Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Yiyecek & İçecek » SEK’ten sofralara iki yeni ürün
  • Bizi takip edin !

SEK’ten sofralara iki yeni ürün 

Krempeynir Wobler_RE4

Sağlıklı Nesiller İçin SEK Devam Sütü

Yıllardır ürettiği sütlerle bir çok çocuğu gelecek nesillere daha sağlıklı yetiştiren SEK Süt, raflarda yerini alan yeni ürünü “SEK Devam Sütü” ile artık çocuklarla daha küçük yaşta tanışıyor.

Süt sektöründe, 48 yıllık deneyimle en köklü kuruluş olan Koç Grubu şirketlerinden SEK Süt, anne sütünü takviye ederek, sağlıklı çocuk gelişiminde büyük öneme sahip olan ‘SEK Devam Sütü’nü ürün çeşitlerinin arasına kattı.

İçerdiği 13 vitamin ve 13 mineral ile besleyici, sofra şekeri içermemesi bakımından da son derece sağlıklı bir ürün olan “SEK Devam Sütü”, 1 ile 3 yaş arası çocuğu olan annelerin bir numaralı tercihi olmaya aday.

SEK, hiçbir katkı maddesi içermeyen yeni ürünü, “Devam Sütü” ile annelerin güven içinde daha sağlıklı nesillerin yetişmesine katkıda bulunmayı hedefliyor.

 

Kahvaltının vazgeçilmezi SEK Krem Peynir

Süt ve süt ürünleri kategorisinde krem peyniri ekleyen Koç Grubu şirketlerinden SEK, tazeliği ve lezzeti ile kahvaltı sofralarının, akşamüstü atıştırmalarının vazgeçilmez lezzeti olmaya hazır

Özenilerek hazırlanmış, günün en önemli öğünü olan kahvaltı sofralarına beyaz peynirden sonra krem peynirler de ekstra bir lezzet kattı.

Süt ve süt ürünleri kategorisinde pek çok ürünle tüketicilerin damak tadını şenlendiren SEK, yepyeni ürünü SEK Krem Peynir ile bu lezzeti daha da çeşitlendirmeye hazırlanıyor.

Sofralarında farklı lezzetleri bulundurmak isteyenler için SEK Krem Peynir, 250 ve 390 gramlık seçenekler ile raflarda yerini aldı.

Her zaman taze olan SEK Krem Peynir, damakta bıraktığı tadı ve zengin kalsiyum içeriğiyle ister kahvaltı sofralarında, ister akşamüstü atıştırmalığında lezzet düşkünlerinin vazgeçilmez tercihi olacak.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display