Tüketici Dostu Dergisi|Çarşamba, Şubat 20, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Züccaciye » Arzum Ceramicart Serisi ile tencere tava segmentinde fark yaratacak
  • Bizi takip edin !

Arzum Ceramicart Serisi ile tencere tava segmentinde fark yaratacak 

KARNIYARIK_TENCERESI_KIRMIZI

Doğramadan karıştırmaya, rendelemeden çırpmaya mutfaktaki yardımcınız Arzum, şimdi de rengarenk ve sağlıklı seramik tencere tava serisi ile mutfakları şenlendiriyor. Küçük ev aletleri dışında yepyeni bir gruba giren Arzum, 5 mm’lik press tabanı sayesinde yemekleri ısı tasarrufu yaparak pişiren Arzum Ceramicart Tencere & Tava Serisi ile fark yaratacak.

Arzum’un piyasaya sunduğu yeni pişirme ürünü olan Arzum Ceramicart Serisi, alüminyum press tabanı sayesinde ısıyı homojen bir şekilde yayarak kullanıcılarına ekonomik ve hızlı pişirme olanağı sunuyor.  Minimum yağ ile sağlıklı pişirme özelliği olan Arzum Ceramicart Serisi, seramik iç kaplamalı yüzeyi ile kolayca temizlenebiliyor.  Her mutfağa uyum sağlayacak renk ve şekilde tasarlanan Arzum Ceramicart Serisi, yemek yapmayı sevenler için tam ergonomi sağlıyor.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

Türkiye’de küçük ev aletleri sektörünün Pazar lideri olan Arzum, 1966 yılında kuruldu. 1996 yılında Felix markasının lansmanını gerçekleştirdi. 2003 yılından bu yana da dünyanın pek çok ülkesine ihracat gerçekleştiren Arzum ve Felix’in yiyecek hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü, bebek ürünleri ve aksesuarlar olmak üzere 8 ürün kategorisinde; 250 ürünü bulunuyor. ‘Yenilikçi’, ‘tutkulu’, ‘samimi’ ve ‘özenli’ olmak şeklinde sıraladığı değerleriyle Arzum, kuruluşundan bu yana müşterilerine en iyi teknolojiyi ve ürünleri sunar. TGI Global’in araştırmasına göre Türkiye’nin en çok tercih edilen ilk 10 markası arasında yer alan Arzum ürünleri, Türkiye’de 10 milyondan fazla evde kullanılmaktadır. www.arzum.com.tr

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display