Tüketici Dostu Dergisi|Cuma, Nisan 19, 2019
Buradasınız Home » Alışveriş » Züccaciye » En güzel iftar yemekleri Emsan ile sofralarınızda
  • Bizi takip edin !

En güzel iftar yemekleri Emsan ile sofralarınızda 

Emsan Lapis Tencere Seti İmaj Görseli

Fonsiyonel özellikleriyle yemek yapmayı zevke dönüştüren Emsan, Lapis düdüklü tenceresi ve Lapis 4 parça tencere setiyle Ramazan ayında kısa sürede lezzetli yemekler yapmanızı sağlıyor.

İftar sofralarının sabırsızlıkla beklenen eşsiz yemekleri Emsan’ın Lapis tencere seti ile pişiyor. Ramazan ayında keyifli sofralar hazırlamak isteyen kadınlar, Lapis serisinin “Termo Kapsül Tabanı” ile kısa zamanda tadına doyulmaz yemekler yapıyor. İşlevselliği, üstünlüğü ve teknolojiyi geliştirdiği her üründe uygulayan Emsan’ın, Lapis tencere seti; hem yemeklerinizi en düşük ısıda tam kıvamında pişiriyor, hem de ‘Thermo Kapsül Taban’ teknolojisi ile enerji tasarrufu sağlıyor.

Paslanmaz çelik yüzeyiyle Emsan’ın kalitesini yansıtan Lapis serisi yıllarca parlaklığından hiçbir şey kaybetmiyor. Isıya dayanıklı olduğu gibi şık ve estetik formuyla da mutfaklardaki yerini alıyor.

Lapis Düdüklü Tencere ile zamanınız size kalsın

Emsan Lapis düdüklü tencere, kadınların saatlerce yemek başındaki bekleyişine son veriyor. Yemek pişirme süresini yarı yarıya indiren Emsan Lapis düdüklü tencere ile Ramazan ayının bereketli sofralarını hazırlamak artık çok kolay. Kolay pişirme özelliği ile kullanılan enerji miktarını düşüren Lapis düdüklü tencere, özel tabanı sayesinde ısının eşit olarak dağılmasını sağlıyor. Yemekler hem daha kısa sürede pişiyor hem de vitamin ve mineral değerlerini kaybetmiyor.

Lapis Tencere Seti: 420 TL’den satışa sunulmaktadır.

Lapis Düdüklü Tencere: 248 TL’den satışa sunulmaktadır.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display