Tüketici Dostu Dergisi|Çarşamba, Ekim 17, 2018
Buradasınız Home » Alışveriş » Züccaciye » Porland Porselen’in Armelle Koleksiyonu ile içiniz açılacak
  • Bizi takip edin !

Porland Porselen’in Armelle Koleksiyonu ile içiniz açılacak 

Armelle 6

Porland Armelle Koleksiyonu ile baharın tazeliği, yazın sıcaklığı dört mevsim evlerinizde. Porland Porselen’in Armelle Koleksiyonu ile içiniz açılacak. Sevdiklerinizle günün her saatinde her türlü ikramınızı paylaşabileceğiniz cıvıl cıvıl renk ve desende Armelle Koleksiyonu ile dilediğiniz takımı oluşturmanız mümkün olacak.

Pembe, turuncu, yeşil renkleri ve çiçekli desenleriyle; sosluktan kahvaltı tabağına, Türk kahvesi fincanından sütlüğe, demlikten çay tabağına, peynir tabağından baton pasta tabağına, tabaklı kupadan yumurtalığa, minik sevimli kâselerden sempatik tuzluklara, porselen bardaklardan cam bardaklara kadar sofralarınız ve mutfaklarınız yaz-kış Porland’la çiçek açacak, içiniz ısınacak.

Porland Armelle ile porselen ve cam sofra ürünlerinin yanı sıra aksesuar ve tekstil ürünleri ile de sizlere sınırsız seçenekler sunuyor. Cıvıl cıvıl kahvaltı sofraları, sıcak, samimi, romantik çay saatleri ile yaratıcılığınızın tadına varacaksınız.

Porland, Armelle koleksiyonu ile hayatınıza renk, lezzet ve keyif katacak. Armelle koleksiyonu tüm Porland satış noktalarında sizleri bekliyor.

www.porland.com.tr

www.facebook.com/porlandkurumsal

www.twitter.com/porlandkurumsal

 

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display