Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Tüketiciden » Aldığım tüm Chicco marka bebek ürünlerinden çok memnunum
  • Bizi takip edin !

Aldığım tüm Chicco marka bebek ürünlerinden çok memnunum 

031

Gönderen: Gizem

Bosch bulaşık makinesinin iç tasarımı oldukça kullanışlı. Özellikle alt rafına rahatlıkla servis tabaklarını ve tencereleri yerleştirebiliyorum. Ayrıca üst rafı, bardak boyuna göre ayarlanabilmesi açısından avantaj sağlıyor. 5 programlı olan Bosch bulaşık makinesinin genellikle 3 programını kullanıyorum. Bu neden ile 5 programlı tercih etmeye gerek olduğunu düşünmüyorum. Bunun yanında Bosch marka aspiratörün kokuları çekme kapasitesinden de memnunum. Ayrıca Bosch marka 8 kg kapasiteli çamaşır makinemden de oldukça memnunum. 15 dakikada yıkama özelliği olan bir programı var ve çok kullanışlı. Yorganlarım bile içine rahatlıkla sığıyor.

Kullandığım Philips saç düzleştiricim oldukça pratik ve kullanışlı. Saçlarıma zarar vermiyor ve yakmıyor. Çok çabuk sonuç alıyorum.

Aldığım tüm Chicco marka bebek ürünlerinden çok memnunum. Bu marka mama sandalyesinin yükseklik ayarları çok kullanışlı. Sırt kademesinin ayarlanıyor olması çok büyük bir avantaj sağlıyor. Muşambasının pratik bir şekilde çıkarılıp yıkanması da oldukça büyük bir avantaj sağlıyor. Ayrıca kullandığım Chicco marka bebek pusetinden oldukça memnunum. Çok hafif ve taşınması kolay bu ürün, annelere büyük rahatlık sağlıyor. Bununla birlikte bu markanın kullanmış olduğum biberon, emzik ve giyim eşyalarından oldukça memnunum.

Huggies’in organik pamuklu bebek bezinden oldukça memnunum. Bel kısmındaki esnek lastik kısım bebeklere çok büyük rahatlık sağlıyor. Vücudunu sardığı için taşmaları önlüyor. Bununla birlikte Huggies’in yeni doğan organik pamuklu ıslak mendilini kullanıyorum.  Bebeğim için ıslak mendil alırken özellikle organik olmasına alkol veya losyon içermemesine dikkat ediyorum. Bu nedenle yeni doğan ıslak mendillerini tercih ediyorum. Kızım için en sağlıklısının bu olduğunu düşünüyorum.

Kızımın ilk 6 aylık anne sütü döneminden sonra benim için kurtarıcı oldu. İçeriği nedeni ile kızıma güven ile veriyorum. Ayrıca Aptamil’in diğer ürünlerini de güven ile kullanıyorum.

Tüm anneler gibi ben de, kızım Zeynep için en kaliteli ve en sağlıklı ürünleri tercih etmeye çalışıyorum. Organik ürünler kullanmaya özen gösteriyorum. Giyimde baskılı ürünler kullanmamaya özen gösteriyor ve organik pamuklu ürünler tercih ediyorum. Giyimde genelde tercih ettiğim markalar Chicco, Mothercare, Kanz. Bebek alışverişini genelde e-bebek sitesinden yapıyorum. Bunların dışında bebek bakım ürünlerinden Seba-Med, Nivea, Mustela markalarını tercih ediyorum. İlk yürümeye başladığında ortopedik olan Pagpa marka ayakkabıları tercih ettim.

Ateş ölçer olarak Braun marka kulaktan ölçüm alınan ürünü kullanıyorum ve çok memnunum. Geceleri kızım ateşlendiğinde onu uyandırmadan kulağından rahatça ölçü yapabiliyorum.

Tüketici Dostu dergisi ve tuketicidostu.net, T.C. Yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır. Tüketici Dostu dergisinde ve tuketicidostu.net internet sitesinde yayımlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır.İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz. Yayımlanan her türlü görüşün, yazının, röportajın ayrı ayrı ses kaydı veya yazılı belgesi veya şahidi mevcuttur. Yayımlanan her türlü görüşün, yazının, röportajın sorumluluğu ilgili kişiye aittir. SHORTCUT AJANS – NİLÜFER TUBA AKMAN FİRMASI sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display