Tüketici Dostu Dergisi|Cuma, Mayıs 24, 2019
Buradasınız Home » Tüketiciden » Avon tarzı markaları tavsiye etmiyorum
  • Bizi takip edin !

Avon tarzı markaları tavsiye etmiyorum 

65

Gönderen: Belgin

Firmaların sattıkları ürünlerin arkasında durmaları gerekiyor. Arızalı çıkan ürünlerin değiştirilmesinde problemler yaşanıyor. Satış sonrası hizmetlerde aksaklıklar yaşanabiliyor.

Elektronik eşyada A sınıfı olmasına, ürünün kalitesine, firmanın köklülüğüne önem veriyorum. Satış sonrası alacağım hizmetler de bana güven vermeli. Giyimde kumaşın kalitesine bununla beraber fiyatının ekonomik olmasına dikkat ederim. Gıda da, satın almayı tercih ettiğim belli başlı markalar vardır. Daha önce duymadığım markaları almam, bilindik, reklamları yapılan, ya da yıllardır kendi sektöründe var olan firmaları tercih ederim. Kozmetik ürünlerde bitkisel olmasına dikkat ederim. Kimyasallar bana güven vermiyor.

Beyaz eşyada Ariston marka ürünleri kullanıyorum. Buzdolabı hariç bulaşık makinesi ve çamaşır makinesinden çok memnunum ancak buzdolapları arızalı ve bu nedenden dolayı uzun bir süre çok ciddi problemler yaşadım, buzdolabımı tamir ettiremedim, geri de almadılar, motoru değiştirildi ancak A sınıfı motoru yerine B sınıfı motoru taktılar o nedenle satış sonrası servisinden hiç memnun kalmadım ancak diğer beyaz eşya ürünlerinden enteresandır ki çok memnunum.

Kozmetikte, bir dönem Avon marka ürünler satın aldım. Cilt kremleri, fondötenler cildimde aşırı derecede kuruluk ve dökülme yaptı bu nedenle bitkisel ürünler kullanıyor ve Avon tarzı markaları tavsiye etmiyorum.

Tüketici Dostu dergisi ve tuketicidostu.net, T.C. Yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır. Tüketici Dostu dergisinde ve tuketicidostu.net internet sitesinde yayımlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır.İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz. Yayımlanan her türlü görüşün, yazının, röportajın ayrı ayrı ses kaydı veya yazılı belgesi veya şahidi mevcuttur. Yayımlanan her türlü görüşün, yazının, röportajın sorumluluğu ilgili kişiye aittir. SHORTCUT AJANS – NİLÜFER TUBA AKMAN FİRMASI sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display