Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Tüketiciden » Braun beş kademeli Silk-épil’in iki cımbızlı yüz alma ve traş aparatı gereksiz
  • Bizi takip edin !

Braun beş kademeli Silk-épil’in iki cımbızlı yüz alma ve traş aparatı gereksiz 

62

Gönderen: Burcu

Nofrost olmayan Bosch buzdolabından memnun değiliz, çünkü buzdolabının altından dönem dönem su akıyor. Servise başvurmamıza rağmen senelerdir çözüm bulunamadı. Fakat buzdolabı iç tasarımı açısından oldukça kullanışlı.

Philips marka mikser 5 hız kademeli. Ayrıca turbo hız ayarı var. Oldukça memnunum. Hafif olması da kullanım rahatlığı açısından oldukça rahat. Hamur karıştırma ve kek çırpma aparatları var.

Arçelik Cheffo marka rondonun cam haznesini doğrama bıçağına bağlayan madeni aparatı bir süre sonra hazneden ayrılıyor. Bu parçanın yapıştırıldığı yerden çıkması rondonun çalışma performansını olumsuz etkiliyor. Ayrıca dikkat edilmezse kaybolma riski de var. Arçelik Cheffo marka rondoda hijyen açısından tercih ettiğim cam hazneden memnun kalmadım. Blenderin ve rondonun motor gücü oldukça iyi. Rondonun parçalaması, blenderin ezme kapasitesi kaliteli. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabiliyor.

Ayrıca annemin Braun marka olan el blenderindan oldukça memnunuz.

Braun beş kademeli Silk-épil ürününden oldukça memnunum. Verilen parayı hak ediyor. Tüyleri hızlı şekilde ve kökünden alıyor. Aydınlatma ışığı ve şarjlı olması kullanım kolaylığı sağlıyor. Yalnız bir sure sonra şarjının dayanma süresi azalıyor. Braun beş kademeli Silk-épil’in iki cımbızlı yüz alma ve traş aparatı gereksiz. Bana kalırsa, üç aparatlı modeli de rahatlıkla tercih edilebilir. Gereksiz fiyat farkını ödemeye gerek yok.

Tefal marka teflon tava oldukça kullanışlı. Pişirme performansı iyi. Ortasındaki kırmızı nokta tavanın ısındığını gösteriyor. Bu özelliği de rahatlık sağlıyor. Ancak söyleyemeden geçemeyeceğim bir konu var. Tefal marka ütüden hiç memnun değiliz. Kızkardeşim de ben de, 1 yıl dolmadan servise gönderdiğimiz ütümüzün neredeyse parçaları ütü fiyatına değişti. Kullanım konusunda dikkatli davrandığımız ütüyü 2 senede çöpe attık. Ancak Philips marka olan ütü 15 senedir sorun çıkarmadı.

Kızımın BMX, oğlumun Bianchi marka bisikletlerini uzun süredir kullanıyorlar. Herhangi bir problemimiz olmadı. Daha önce aldığımız bisikletlerin jantları küflenmişti. Ancak şu an kullandıkları bisikletlerde bu tür problemlerle karşılaşmadık.

Tüketici Dostu dergisi ve tuketicidostu.net, T.C. Yasalarına uygun olarak yayımlanmaktadır. Tüketici Dostu dergisinde ve tuketicidostu.net internet sitesinde yayımlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır.İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz. Yayımlanan her türlü görüşün, yazının, röportajın ayrı ayrı ses kaydı veya yazılı belgesi veya şahidi mevcuttur. Yayımlanan her türlü görüşün, yazının, röportajın sorumluluğu ilgili kişiye aittir. SHORTCUT AJANS – NİLÜFER TUBA AKMAN FİRMASI sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display