Tüketici Dostu Dergisi|Cumartesi, Şubat 23, 2019
Buradasınız Home » Tüketiciden » BURCU SAKİNEL
  • Bizi takip edin !

BURCU SAKİNEL 

DSC_0103

Kızım BMX, oğlum Bianchi marka bisikletlerini uzun süredir kullanıyorlar. Herhangi bir problemimiz olmadı. Daha önce aldığımız farklı markalı bisikletlerin jantları küflenmişti. Ancak şu an kullandıkları bisikletlerde bu tür problemlerle karşılaşmadık.

Tefal yapışmaz kaplama tava oldukça kullanışlı. Pişirme performansı iyi. Ortasındaki kırmızı nokta tavanın ısındığını gösteriyor. Bu özelliği de rahatlık sağlıyor.

Tefal marka ütümüzden çok memnun kaldık.

Ayrıca, Philips marka olan ütümüz de, 15 senedir hiç sorun çıkarmadı

Braun beş kademeli Silk-épil ürününden oldukça memnunum. Ürün, verilen parayı hak ediyor. Tüyleri hızlı şekilde ve kökünden alıyor. Aydınlatma ışığı ve şarjlı olması kullanım kolaylığı sağlıyor. Şarjının dayanma süresi çok iyi. İki cımbızlı yüz alma ve tıraş aparatından çok memnunum.

Nofrost olmayan Bosch buzdolabından memnunuz. Buzdolabımın modeli, mutfağımın ölçülerine çok iyi uyum sağlıyor. Verimli kullanım açısından düzenli bakımını yaptırıyoruz. Buzdolabı, iç tasarımı ve hacmi  açısından da oldukça kullanışlı.

Philips marka mikser, 5 hız kademeli. Ayrıca turbo hız ayarı var. Oldukça memnunum. Hafif olması da kullanım rahatlığı açısından oldukça rahat. Hamur karıştırma ve kek çırpma aparatları var.

Arçelik Cheffo marka rondonun hijyen açısından tercih ettiğim cam haznesinden memnun kaldım. Blenderin ve rondonun da motor gücü oldukça iyi. Rondonun parçalaması, blenderin ezme kapasitesi kaliteli. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabiliyor.

Ayrıca annemin Braun marka olan el blenderindan da oldukça memnunuz.

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display