Tüketici Dostu Dergisi|Cuma, Nisan 19, 2019
Buradasınız Home » Yaşam » Duman, 18 yaş sınırı olmayan konser verecek
  • Bizi takip edin !

Duman, 18 yaş sınırı olmayan konser verecek 

1482842027_Ari_Barokas__Kaan_Tang__ze__Yekta_Kopan__Batuhan_Mutlugil__Mehmet_Demirdelen

YouTube üzerinden yayın yapan Allianz platformu Motto Müzik’te, Yekta Kopan’la Noktalı Virgül programının son konuğu, Türk rock müziğinin en sevilen gruplarından “Duman” oldu. Uzun süren sessizliklerinin ardından, grubun yeni üyesi ve tam zamanlı davulcu Mehmet Demirdelen’le birlikte ilk röportajlarını Yekta Kopan’a veren Duman grubu, 29 Ocak 2017’de İstanbul’da 5 bin kişi kapasiteli Volkswagen Arena’da düzenleyecekleri konserde, 18 yaş sınırının olmayacağını açıkladı.

 Anadolu Turnesi Şubat’ta, yeni albüm 2017 sonunda…

İstanbul’da verecekleri konserin ardından Şubat ayında Anadolu Turnesi’ne çıkacaklarını da açıklayan Duman grubu üyeleri, yeni albüm için de kolları sıvadı. Grup üyeleri, 2017 yılsonuna doğru çıkartacakları albümleri için şarkı seçimine başladıklarını söyledi.

İki kişiye ikişer kişilik konser davetiyesi

Noktalı Virgül programının yapımcı ve sunucusu Yekta Kopan’ın Motto Müzik izleyicilerine bir de sürprizi var. youtube.com/MottoMuzik adresinden izlenebilecek programda, yorum bölümüne “en vazgeçilmez iki Duman şarkısının ismini” yazan şanslı iki izleyici, grubun Volkswagen Arena’da düzenleyeceği konsere ikişer kişilik davetiye kazanacak.

1482842116_Duman

Benzer Haberler:

Yorumlar

Yorum


Hit Counter provided by Acrylic Display